LG'nin Katlanabilir Telefon Patenti Olduğu Ortaya Çıktı - herevde.net

LG’nin Katlanabilir Telefon Patenti Olduğu Ortaya Çıktı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

LG’nin katlanabilir telefon patenti Samsung’un hayallerini çaldı gibi görünüyor.

Son zamanlarda teknoloji çok hızlı gelişiyor. Yıllar öncesi tuşlu cep telefonları varken, şimdi ise yerini dokunmatik telefonlar aldı, yakın zamanda ise dokunmatik telefon yerini katlanabilir telefon yerini alacak gibi görünüyor. LG’nin katlanabilir telefon patenti Samsnug için ne etki yaratır bilinmiyor.
Son zamanlarda Samsung için katlanabilir telefon haberleri yaparken, LG ile ilgili bir haber geldi ki tüm haber ajanslarında şok etkisi yarattı. Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi LG’ye katlanabilir bir akıllı telefon için patent verdi. Patent tarafından 28 Haziran tarihinde verildiği ortaya çıktı.

Patentte gösterilen cihaz, dikey olarak katlanan normal bir akıllı telefonun büyük bir versiyonuna benziyor. Bu, daha önceki yıllarda görülen Samsung patentlerinde yapılan tasarımlara benziyor , ancak bu , 2017’den itibaren LG patentlerinde görülene benzer  .

 Alternatif olarak, sadece hafifçe katlanabilir ve video izlerken yatay olarak durdu – patentte bahsedilen stereo hoparlörler tarafından desteklenecek bir deneyim.

LG’nin katlama telefon planları hakkında çok fazla bir şey duymadık ama Samsung gelecek sene ilk kez katlanabilir cihazını piyasaya sürdüğü için LG’nin de aynısını yapabileceği bir şans var.

Kaynak:https://www.androidauthority.com/lg-foldable-phone-patent-2-883078/

Share.

About Author

2 yorum

  1. Pingback: Sony'nin Katlanabilir Telefonu, Sony Xperia Flex – herevde.net

  2. Pingback: Huawei Katlanabilir Telefonu için Tarih Verdi! – Her Evde Net

Leave A Reply