SMS Bildirimi - herevde.net

SMS Bildirimi

Duyuru!!

Siz ziyaretçilerimiz’den gelen şikayet ve bildirimler nedeni ile bu açıklamayı yapma isteği duyduk; herevde.net olarak SMS yolu ile reklam bildirimleri tarafımızdan yapılmadığını bildirmek isteriz. Siz değerli ziyaretçilerimize gelen SMS başlığında web sitemizin adını kullandığını öğrenmiş bulunmaktayız. SMS gönderen firmaya mesaj içerisinde bulunan bağlantı üzerinden ulaşabilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.
SMS gönderimleri internet-basvur.com üzerinden gerçekleşmektedir. Tarafınıza ulaşan SMS içerisinde “B” ile başlayan bir kod vardır. Bu kodu mesaj içerisinde iletilen iptal bağlantısı üzerinden yazarak SMS gönderen firmanın listesinden çıkabilirsiniz. İlgili firma veya kurum tarafından sizlere reklam SMS gönderilmeye devam ediyor ise BTK üzerinden şikayette bulunmanızı öneririz.
Her Evde Net olarak web sitemiz üzerinde teknoloji haberi paylaşılmaktadır. Web sitemiz üzerinde internet paketi satışı bulunmamaktadır. Web sitemiz üzerinden internet servis sağlayıcıları ile ilgili haber yapılır ama kesinlikle ürün satışı veya üyelik işlemi sağlanmamaktadır. İnternet ve benzeri hizmetleri resmi kurumların web sitesi üzerinden almanızı öneririz.