YouTube Üzerinde içerik Üretenler Daha Çok Para Kazanacaklar!

YouTube Üzerinde içerik Üretenlerin Daha Çok Para Kazanacaklar!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

YouTube, atlanamayan reklam devrine geçiyor. Atlanamayan reklamlar içerik oluşturan kişilere daha fazla para kazandıracak.

YouTube tarafından yapılan açıklamada artık bütün içerik üreticileri, videoların içerisine atlanamayan reklam ekleyebilecekler. Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube, atlanamayan reklamlara daha çok yer verecek.
YouTube’dan içerik üreterek para kazanan tüm içerik üreticilerin kısa süre sonra videolarda atlanamayan reklam alınabileceğini duyurdu. Bu değişiklik önümüzdeki hafta yayınlanacak ve uygun içerik oluşturucuların gösterge tablosunda bir bildirim yer alacak.

YouTube Üzerinde içerik Üretenlerin Daha Çok Para Kazanacaklar!

Reklamverenler, atlanamayan reklamlar için YouTube’a daha fazla ödeme yapıyor. Bu nedenden dolayı içerik üreticilerinin bu reklamlardan elde edeceği gelir normal reklama bakarak daha fazla olacaktır. YouTube, içerik oluşturucuların atlanamayan reklamları toplu ekleyip kaldırmasına ve bu tür reklamları içeren videolardan kitle etkileşimini ve gelir akışını izlemesine izin vermek için bir araç ekleyeceğini duyurdu.
Yapılacak olan bu değişiklikler izleyicilerin daha fazla atlanamayan reklam ile karşılaşmasını sağlayacak. Atlanamayan reklamların her biri 20 saniye ile sınırladığından bu durumun bir sorun yaratacağını düşünmüyor. Dünyanın en büyük video paylaşım platformu içerik üreticilerinin gelirini ve kendi gelirinin artması için güzel bir yenilik yapıyor.

Kaynak:https://www.theverge.com/


Share.

About Author