Instagram Videolarında Arkadaş Etiketleme Özelliği - herevde.net

Instagram Videolarında Arkadaş Etiketleme Özelliği

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Popüler sosyal medya ağı Instagram, yeni bir özellik ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Her geçen gün Instagram kendini yeniliyor. Bu sefer ise uzun süredir beklenen özelliklerden biri olan video etiketleme özelliği Instagram’a geliyor. Popüler sosyal medya ağı üzerinde şu ana kadar sadece fotoğraflarda etiketleme özelliği vardı. Bazı alışveriş sayfaları fotoğraf üzerinden etiketleme ile ürün ve markalarını tanıtıyordu. Yeni özellik olan video etiketleme alışveriş sayfalarında yeni bir dönem başlayacak.

Popüler sosyal medya ağı, son dönemlerde çok fazla yenilik ve özellik test ediyor. Sosyal medya ağı,, test etmiş olduğu özellikleri çok kısa süre içerisinde kullanıcıları ile buluşturuyor. Yeni test edilen özellik ise video etiketleme özelliği olacak.

Popüler sosyal medya ağı yeni özelliği bir Instagram kullanıcısı tarafından fark edildi bu yeni özelliği @cablegirlsrd adlı kullanıcı fark etti. Bu yeni özellik çok yakın zaman içerisinde tüm kullanıcılara ulaşacaktır. Popüler sosyal medya ağı kullanıcıları, 2013 yılından bu yana video yayınlayabiliyorlar.

Instagram Videolarında Arkadaş Etiketleme ÖzelliğiInstagram Videolarında Arkadaş Etiketleme Özelliği

Bu yeni özellik nasıl kullanılacak?

Aslında yeni özellik fotoğraf etiketlemeye benzer olarak çalışacak bir özellik, etiketli videoların sol alttaki kısmında “etiketlenmiş kullanıcıları göster” butonu bulunacak. Bu bölümden etiketlenmiş kullanıcıları görebilirsiniz.

Kaynak:https://shiftdelete.net/instagram-video-etiketleme

Share.

About Author

Leave A Reply