Instagram’a Gelen Güncelleme ile Birini Yanlışlıkla Takip Çıkartabilir - herevde.net

Instagram’a Gelen Güncelleme ile Birini Yanlışlıkla Takip Çıkartabilir

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Popüler Sosyal Medya Ağı Instagram’ın yeni güncellemesi yanlışlıkla takip etmemizi sağlayacak.

Instagram son aylarda 1 milyar kullanıcıya ulaşmıştı. Instagram her geçen gün büyümeye devam ediyor ve her geçen gün yeni bir güncelleme ile hayatımıza yenilikler getiriyor. Sosyal Medya Ağı tarafından yeni yayınlanan güncellemede, takip bırakma sırasında sormuş olduğu ek soruyu kaldırdı.

Instagram’a Gelen Güncelleme ile Birini Yanlışlıkla Takip Çıkartabilir
Instagram’a gelen bu güncelleme sonrası yanlışlıkla takibi bırakmalar çoğaldığını tahmin ediliyor. Sosyal Medya Ağı’da yanlışlıkla tıklama işlemleri için çeşitli önlemler bulunuyordu. Bu önlemlerden en önemlisi takipten çıkma butonuna tıklandığında bir uyarı çıkıyordu, artık bu uyarı çıkmıyor.

 


Popüler Sosyal Medya Ağı yapmış olduğu bu güncelleme ile kullanıcıların canını sıkacak gibi görünüyor. Yeni gelen güncelleme ile bir kişiyi takipten çıkmanız durumunda geri dönüşünün tek yolu o kişiyi yeniden takip etmeniz olacaktır.

Bu gelen güncelleme takipten çıkan kullanıcıların işlerini biraz zorlaştıracak gibi görünüyor. Takipten çıkan kişi karşı tarafa kendini nasıl açıklayacak bilemiyoruz ama sakın kız arkadaşınızı veya erkek arkadaşınızı takipten çıkmayın. Yoksa açıklamak çok ama çok zor olacak gibi görünüyor.

Kaynak:https://mashable.com/2018/08/03/instagram-unfollow/#nKUW9lHiMaqI


Share.

About Author