Samsung'un katlanabilir akıllı telefonunda 3000 mAh pil bulunabilir - herevde.net

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonunda 3000 mAh pil bulunabilir

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung tarafından üretilecek olan, Samsung’un katlanabilir telefonun bataryası 3000 mAh olabilir.

 Son günlerde çokça dile getirilen katlanabilir Samsung Galaxy X’in haberleri hakkında her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Bu sefer ki söylenti ise Samsung’un katlanabilir telefonun bataryası 3000 mAh olacak iddiasıdır.
Geçtiğimiz günlerde Samsung’un, yeni üreteceği telefon hakkında haberler yapılmıştı. Samsung tarafından üretilecek yeni model telefon Galaxy X’in batarya üretimleri başladığı iddiası ortaya atıldı. Samsung Galaxy X’in yeni bataryaları 3000 mAh ila 6000 mAh arasında olduğu söylense de, uzmanlara göre 3000 mAh üstünde batarya beklenmektedir.
Ancak, ekranın boyutu göz önüne alındığında, 4,000mAh’ın altındaki herhangi bir şey göreceli olarak zayıf pil ömrüne dönüşebilir.
Samsung'un katlanabilir akıllı telefonunda 3000 mAh pil bulunabilir. Son günlerde çokça dile getirilen katlanabilir Samsung Galaxy X'in haberleri hakkında..

Samsung’un katlanabilir telefonu

Şimdilik, şirket, son raporlar cihaz amiral gemisi meydana çıkarıyor izleyen, MWC 2019 Şubat ayında resmi duyuru göreceksiniz iddia etti fazlalaştı rağmen, ilk katlanabilir akıllı telefon çevreleyen tüm detayları onaylamak için henüz Galaxy S10 serisi içinde Ocak. Ayrıca, fiyatlandırma söz konusu olduğunda , bu noktada, ABD, Güney Kore ve İngiltere gibi büyük miktardaki Samsung pazarları ile sınırlı olan kullanılabilirlik ile birlikte 2,000 $ ‘ın biraz altındaki bir fiyat etiketi çok muhtemel görünüyor.

Share.

About Author

Leave A Reply