Sony'nin Katlanabilir Telefonu, Sony Xperia Flex - herevde.net

Sony’nin Katlanabilir Telefonu, Sony Xperia Flex

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sony tarafından katlanabilir telefon üretilse nasıl olurdu?

Son zamanlarda Samsung katlanabilir telefon haberleri ve LG katlanabilir telefon patenti ile ilgili sürekli haberler yapılmaktaydı. Sony Xperia Flex ile katlanabilir telefon pazarına gireceği söylenmektedir.

Katlanabilir telefon üretimi konusunda, neredeyse tüm önde gelen akıllı telefonların, Samsung, Huawei, LG’nin katlanabilir akıllı telefonların kendi sürümlerinde çalıştığı gibi üretildiğini ortaya çıkardı. Sony’nin gelecekteki akıllı telefonlar için OLED teknolojisi üzerinde çalıştığına dair söylentiler de duyuyoruz.

Sony'nin Katlanabilir Telefonu, Sony Xperia Flex

Sony’nin Katlanabilir Telefonu

Sony Xperia Flex Özellikleri

Sony Xperia Flex konseptinin özellikleri hakkında konuşmak gerekirse, 18: 9 en boy oranına sahip 6.2 inç 4K OLED ekrana sahip. Xperia Flex ayrıca , kapalı olduğunda ikincil ekran olarak işlev görmek için aygıtın iki tarafındaki iki ayrı 3 inç  ekrana (uzunluk) sahiptir. 4 / 6GB RAM ve 128/256 / 512GB dahili belleğe sahip Qualcomm Snapdragon 855chipset tarafından desteklenmektedir. Kamera kamerası 19 + 12MP Dual kamera modülüne sahip olacak, ön kamera ise 13MP olacak. Sony Xperia Flex  , suya ve toza dayanıklı IP68 sertifikalı metal camdan yapılacak.

 

Kaynak:http://www.techconfigurations.com/2018/06/sony-xperia-flex-foldable-smartphone.html

Share.

About Author

Leave A Reply