Google Pay, Yeni Adı ve Yenilenen Ara Yüzü - herevde.net

Google Pay, Yeni Adı ve Yenilenen Ara Yüzü

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Google Pay web uygulaması yeniden tasarlandı.

Google’ın yurt dışında en çok kullanılan servislerinden biri olan Google Pay, yenilenen arayüzü ile daha kullanışlı oldu. Google, tarafından geliştirilen bir çok servis var bunlardan biri olan Pay, para göndermemizi ve almamızı sağlayan veya online ödeme sistemidir.  Pay üzerinden yapılan güncelleme masaüstü web sitesinin tasarımı üzerinde gerçekleşti tamamen Google, Pay sistemini yeniden tasarladı.

Google Pay, Yenilene Adıdan Sonda Yenilenen Ara Yüzü

Google Pay’ın yeni arayüzünde Google ait diğer hizmetlerinde kısa yolu olacak. Google Haritalar gibi kullandığı Google Malzeme Temasına sahip. Google’ın yeni Product Sans yazı tipi mevcut ve çok fazla beyaz arayüze sahip olan uygulama biraz gözleri yoracak gibi görünüyor.

Google Pay, Yenilene Adıdan Sonda Yenilenen Ara Yüzü

Görsel tweaks’e ek olarak, bir destek sayfası var bazı yeni özelliklere işaret ediyor. Tüm son ödemelerinizi Etkinlik sekmesinden görebilir, abonelikler Abonelikler sekmesinden yönetilebilir ve gönderim / faturalama adreslerini Adresler sekmesinden değiştirebilirsiniz. Tüm Google hesaplarım yeni tasarıma sahip, bu yüzden muhtemelen bu noktaya kadar herkese (veya hemen hemen herkese) başvurdu.

Kaynak:https://www.androidpolice.com/2018/07/07/google-pay-web-app-redesign-now-rolling/

Share.

About Author

Leave A Reply