Dünyaca Ünlü Milyarderlerin Bir Saatlik Kazançları - herevde.net

Dünyaca Ünlü Milyarderlerin Bir Saatlik Kazançları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bir çok kişinin merak ettiği soruya cevap verdiler ama bu cevap bizim hayallerimizin de ötesinde.

Dünya üzerinde bulunan en zengin insanlar bir saatte ne kadar kazanıyor hep merak konusu olmuştur. Dünya üzerinde en çok kazanan şirketlerin çoğu ABD’li şirketlerdir. Bu şirketlerin saatlik ne kadar kazandığı ise hep merak konusu olmuştur. Dünyaca ünlü Milyarderlerin bir saatlik kazançları çok ama çok fazla.
Business Insider’ın gerçekleştirdiği bir araştırmaya göre en çok kazananların zirvesinde Amazon’un kurucusu Jeff Bezos bulunuyor. Bezos bir saatte 4 milyon 474 bin 885 dolar yani güncel kurla 27 milyon 520 bin 542 TL kazanıyor.Business Insider’ın yapmış olduğu araştırmada ABD’li 9 zengin şirket sahibinin saatlik kazançları açıklandı dudak uçuklatan sonuçlar ortaya çıkıyor.

Listenin ilk sırasında e ticaret devi Amazon’un kurucusu Jeff Bezos yer alıyor. Yapılan araştırmaya göre Bezos sadece bir saatte 4 milyon 474 bin 885 dolar kazanıyor. Bezos’u, saatte kazandığı 1 milyon 712 bin 328 dolar olan Facebook’un kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg izliyor. İşte ABD’nin en zenginleri ve saatte kazandıkları miktar;

Dünyaca Ünlü Milyarderlerin Bir Saatlik Kazançları

Kaynak:https://www.sozcu.com.tr/2018/ekonomi/milyarderler-bir-saatte-ne-kadar-kazaniyor-2593756/


Share.

About Author

Leave A Reply