Apple'ın Bu Yıl Çıkartacağı 2018 Model iPhone'ların Fiyatlarını Açıkladı

Apple’ın Bu Yıl Çıkaracağı 2018 Model iPhone’ların Fiyatlarını Açıkladı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple, bu yıl en büyük ekranlı telefonunu çıkartacak ve üç farklı modeli tanıtacak.

Analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2018 model iPhone’ların piyasaya çıkış tarihleri, fiyatları ve sahip olacakları bazı özellikler bilgiler verdi. TF International Securities analisti Ming-Chi Kuo, yatırımcılara bir not göndererek yeni model iPhone’lar ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.Apple’ın yeni ürünleri ile ilgili geçtiğimiz haftalarda Pencil desteği olacağı ile ilgili sızıntılar ortaya çıkmıştı. Kuo, bu Pencil desteği iddialarının gerçek olmadığını ve Apple tarafından herhangi bir Pencil desteği olmayacağını söyledi. Kou yeni iPhone’ların piyasaya çıkış tarihi ile ilgili bilgi verdi.

Apple'ın Bu Yıl Çıkartacağı 2018 Model iPhone'ların Fiyatlarını Açıkladı

Apple’ın Bu Yıl Çıkartacağı 2018 Model iPhone’ların Fiyatlarını Açıkladı

Ming-Chi Kuo’nun notuna göre Apple, iki premium OLED ekranlı iPhone modelinin tedariğinde bir sorun yaşanmayacağını iletti. Apple’ın  düşük bütçeli tüketiciler için üreteceği  6.1 inç LCD ekranlı iPhone modeli ise tedarikteki sıkışıklık nedeni ile biraz geç piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Yeni iPhone’ların fiyatları Kuo’ya göre 5.8 inç OLED ekranlı modeli 800-900 dolar arasında bir fiyattan satışa sunacak. 6.5 inç OLED ekranlı premium modelin fiyatı ise 999 doların üzerinde olacağı. Kuo’nun daha önceden gerçekleştirdiği tahminde düşük bütçeli kişiler için tasarlanan iPhone modelinin 600-700 dolardan satılacağını söyleniyor.

Kaynak: https: //www.businessinsider.com/new-iphone-rumors-ram-processor-resolution-battery-dual-sim-prediction-from-tfi-securities-2018-8


Share.

About Author

Leave A Reply