PUBG Mobile kar haritası çıkış tarihi belli oldu! - herevde.net

PUBG Mobile kar haritası çıkış tarihi belli oldu!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunu olan PUBG Mobile’ın yeni haritası için yayınlanma tarihi belli oldu.

Bir anda tüm dünyayı kasıp kavuran PUBG Mobile şimdi yeni haritası ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  PUBG kar haritasının çok yok yakın zamanda mobil platformlara geleceği açıklandı.

PUBG Mobile kar haritası için tarihi belli oldu!

PUBG Mobile kar haritası Vikendi için tarihi belli oldu!

Mobil oyun cihazlarda oyun oynamayan kişileri bile kendine bağlayan PUBG yeni haritası ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Test sunucularında oynandığı konusunda haberler ortaya çıkmıştı. Bu gün son gelen haber ise PUBG Mobile kar haritası  20 Aralık’ta oyuncuların beğenisine sunulacak.

PUBG Mobile 0.10.0 sürümü ile ilgili ortaya çıkan sızıntılarda 20 Aralık’ta oyunculara kar haritasının sunulacağı belirtildi.  Yılın en iyi oyunlarının seçildiği The Game Awards 2018 etkinliği dahilinde duyurulan, PUBG’nin ilk 6×6 haritası sonunda geliyor. Karla ve buzla kaplı haritada daha rahat hareket edebilmek amacıyla oyuna bir de kar motosikleti eklenmiş.

Karlı haritada arkanızda iz bırakmanız rakiplerinizin sizleri çok rahat takip etmesini sağlayacak olması biraz korkutuyor ama bu izler bir kaç dakika sonra silinmektedir. Arkamızda bırakmış olduğumuz bu izlerin silinip silinmediği konusunda biraz tereddüt yaşatacak.

PUBG Mobile kar haritası için tarihi belli oldu!

PUBG Mobile kar haritası için tarihi belli oldu!

Karlı harita harita ile birlikte kar motosikletinin haricinde, G36C saldırı tüfeğinin de bizlerle buluşturacak. Son olarak ise kar haritası Vikendi geçtiğimiz saatlerde PC kullanıcıları için test sunucularında aktif hale getirilmişti. Kar haritası Vikendi resmi olarak 19 Aralık 2018 tarihinde çıkacak olarak açıklandı.
PUBG Mobile kar haritası için tarihi belli oldu!

PUBG Mobile G36C saldırı tüfeği

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply