Xiaomi Mi Mix 3 Reklamı Ortaya Çıktı! - herevde.net

Xiaomi Mi Mix 3 Reklamı Ortaya Çıktı!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Merakla beklenen Mi Mix 3’ün reklamı ortaya çıktı.

Mobil dünyanın hızla yüklenen yıldızı diyebileceğimiz Xiaomi’nin merakla beklenen akıllı telefonu Xiaomi Mi Mix 3 reklamı ortaya çıktı. Xiaomi Mi Mix 3 tanıtımı yaklaştıkça sızıntılarda ortaya çıkmaya başladı. Telefon ile ilgili tek sızan reklam videosu değil, sızıntılar arasında cihaz ile ilgili görsellerde sızdırıldı.

Mi Mix 3 beklentilerin üzerinde bir telefon olacağı daha önceki sızıntılardan biliniyordu. Ancak hepsi ortaya atılan iddia olduğu için lansman öncesi kesin bu özelliklerle gelir diyemeyiz.

Xiaomi Mi Mix 3 Reklamı Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi Mix 3 Reklamı Ortaya Çıktı!

Son gelen sızıntıları ve görselleri kontrol ettiğimizde ise; üst tarafta göze ilk çarpan çerçevesi oluyor. Mi Mix serisinde ön kamera alt tarafa yerleştiriliyordu. Ancak kullanıcılar tarafından fazla beğenilmeyen bu durum nedeni ile çentikli ekranlar ve kapanıp açılabilen kameralar ortaya çıkmıştı.

Xiaomi Mi Mix 3 için Çin’de ortaya çıkan reklam videosunda da vurgulandığı gibi, Xiaomi teknik detaylardan çok ekran özellikleri ön planda duracak gibi görünüyor. Teknik özellik olarak ise; Snapdragon 845 işlemci, 10 GB RAM ve 5G desteğiyle bu tarafta da son derece iddialı olan Mi Mix 3, 25 Ekim tarihinde tanıtılması bekleniyor.

Kaynak:https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-mix-3-reklami-ortaya-cikti

Share.

About Author

Leave A Reply