Türkiye'nin ve Dünyanın En Büyük Havalimanı'nın ilk Reklamı

Türkiye’nin ve Dünyanın En Büyük Havalimanı Olan İstanbul’un 3. Havalimanı ilk Reklamı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Dünyanın ve ülkemizin en büyük havalimanı projesi olan İstanbul’un 3. Havalimanı 29 Ekim tarihinde resmi törenle açılacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramında açılacak olan ve dünyanın en büyük havalimanı olan İstanbul’un 3. Havalimanı, hava trafiğinde etkili rol oynayacak gibi görünüyor. İstanbul’un 3. Havalimanı’nın için ilk yayınlanan reklam filmi Zafer Anıtı teması ile yayınlandı.

Türkiye'nin ve Dünyanın En Büyük Havalimanı Olan İstanbul'un 3. Havalimanı ilk Reklamı

Reklam filminde ise göze çarpan ayrıntı ilk çalışma gününe heyecanla hazırlanan çalışanlar olarak görünüyor.  İstanbul’un 3. Havalimanı, reklamının sonunda ise Cumhuriyet Bayramımızın 95. Yılı kutlanıyor.

Reklam filmi projenin inşaatını ve işletmesini üstlenen İGA tarafından hazırlandı. Reklam filminde aşağıdaki mısralar yer verilmiştir;
Biz beraber olunca,
Kimse sınır koyamaz bize,
Her zorluğu getiririz dize,
Engeller vız gelir bize
Hayaller döner gerçeğe
Ulaşırız büyük zaferlere!

 

Hava trafik kontrol kulesi
Temeli 2016 Ekim ayında atılan, 90 metre yüksekliğinde ve 17 katlı olarak projelendirilen hava trafik kontrol kulesi, lale figürlü tasarımı ile 2016 Uluslararası Mimarlık Ödülünü kazandı.

İstanbul’un 3. Havalimanı Ulaşım

Üçüncü havalimanı karayolu taşıtları ile ulaşım Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile entegre olacak. Raylı sistem olarak ise, Yüksek Hızlı Tren ile havalimanındaki aktarma istasyonunda sonlanacak. Terminal, raylı sistem aracılığı ile Taksim’e bağlanacak. Bu raylı sistem, eski demir yolu hattının güzergahından geçirilecek. Toplu taşıma aracılığıyla İstanbul’un tüm bölgelerinden ulaşım sağlanacak. Taksim’den ise havalimanına 15 dakikada ulaşım sağlanacak.

Kaynak:https://www.superhaber.tv/istanbul-yeni-havalimani-reklami-izle-3-havalimani-ne-zaman-acilacak-haber-144829

Share.

About Author

Leave A Reply