Samsung Galaxy S10'da İki Farklı Parmak İzi Sensörü Olacak - herevde.net

Samsung Galaxy S10’da İki Farklı Parmak İzi Sensörü Olacak

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung’un yeni amiral gemisi olan, Samsung Galaxy S10’da iki parmak izi okuyucu olacağı söyleniyor.

Mobil Dünya Kongresinde, Samsung tarafından duyurulması beklenen Samsung Galaxy S10‘da iki parmak izi sensörü olacağı söyleniyor.  Sızıntılara göre telefonun en çok konuşulacak özellikleri, iki parmak izi sensörü ve kamera özellikleri olacağı.

Koreli teknoloji devi, tarafından beklenen üç farklı telefon olduğu bilinmekte; Galaxy S10, Samsung X ve Note 9 gibi telefonları tanıtması bekleniyor.

Samsung önümüzdeki sene Galaxy S10 amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya sürecek ve lansmandan önceki aylarda söylentiler dolaşmaya başlayacak. En son duyduğumuz şey, Galaxy S10’un 10 yıl dönümündeki amiral gemisi olmak üzere üçlü arka kameralar üreteceğidir, Samsung’un dikkatini çekecek bir şey olmasını beklemiyoruz. S10 farklı boyutlarda ve çeşitlerde gelebileceğinden, en büyüğü arka tarafta üçlü bir kamera ayarı yapacak.

Yeni gelen sızıntılara göre, Galaxy S10’un üst modeli, 123 derece 16 MP (f / 1.9) geniş açılı bir objektife sahip olan bir başka lens olan Galaxy S9’a benzer 12 megapiksel Çift Diyaframlı bir objektife ve 13 MP f Diğerinde /2.4 lens. Ayrıca, orta ölçekli Galaxy S10’un telefoto lens yerine “süper geniş açılı” lensler de sunması da mümkündür.

Samsung Galaxy S10’da iki farklı modelli piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu modellerden birine parmak izi sensörü telefonun sağ veya sol paneline entegre edilecek. Diğer modelde ise parmak izi okuyucusu ekranda olması bekleniyor. Her iki telefonda parmak izi ile telefon kilidi açma konusunda kolaylık sağlayacak olarak görünüyor.

Kaynak:https://www.fonearena.com/blog/257713/samsung-galaxy-s10-triple-rear-camera-side-mounted-fingerprint.html

Share.

About Author

Leave A Reply