PUBG Mobile kar haritası yayınlandı! - herevde.net

PUBG Mobile kar haritası yayınlandı!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

PUBG Mobile oyuncularına müjde, PUBG Mobile kar haritası Vikendi bugün yayınlanan güncelleme ile birlikte oyuncuların beğenisine sunuldu.

Son zamanların en çok oynanan Mobil oyunu olan PUBG Mobile’ın yeni haritası olan, PUBG Mobile kar haritası Vikendi mobil cihazlar için yayınlandı. Oyuncuları şarja bağlı yaşatan oyun olan PUBG Mobile son güncelleme sonrası yaklaşık 2 GB boyutuna ulaştı.

PUBG Mobile kar haritası yayınlandı!

Bir çok oyuncu tarafından sevilerek oynanan PUBG Mobile kar haritası yayınlandı. Yeni güncelleme sonrası 2 GB boyutlarına yaklaşan PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesi ile kar haritası Vikendi dahil olmak üzere birçok yeni özellik oyuncuları bekliyor.

Ancak oyununun yayınlandığını söylemiş olsak da, PUBG Mobile kar haritası tüm mobil cihazlarda 25 Aralık tarihinden itibaren oynanabilir olacağını da üzülerek belirtelim.

PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesi ile birlikte gelen yenilikler ve özellikler!

  •  Oyuna 6×6 Vikendi haritası eklendi.
  •  Yeni hava koşulu eklendi.
  • Ana menüye Kar teması eklendi.
  • Sunucular arası eşleşme özelliği eklendi.
  • Oyuncular öldükten sonra izleyici modunda şüpheli davranışları edebilecek.
  • Silah Kaplaması Yükseltme Sistemi eklendi.
  • Sezonluk harcama ödülleri eklendi.
  • Kartopu Savaşı Vikendi’nin Spawn Adasına eklendi.
  • Arapça dil desteği eklendi.

 

PUBG’nin kar haritası Vikendi nasıl olacak?

Son yılların en hızlı yükselişe geçen Battle Royele oyunu olan PUBG son haritasını oyuncuların beğenisine sunmaya hazırlanıyor. PUBG’nin merakla beklenen yeni haritası olan Vikendi resmi olarak duyuruldu.

Yılın en iyi oyunlarından biri seçildiği The Game Awards 2018 etkinliğinde duyurulan yeni harita merakla bekleniyordu. Bugün resmen yeni haritanın güncellemesi geldi ve mobil platformlarda dağıtıldı. Gelen güncelleme ile birlikte 6×6 oynanabilmesi bir yandan iyi oldu bir yandan kötü oldu.

Karla ve buzla kaplı haritada daha rahat hareket edebilmemiz için oyuna bir de kar motosikleti ekleten yapımcılar, kış temalı haritası ile oldukça dikkat çeken mekaniklere yer vermişler. Yeni haritanın en ilginç yanı ise  kar ile kaplı alanlardan geçtiğimiz zaman arkanızdan iz bırakıyor olmanız biraz üzecek gibi görünüyor.

Yeni haritada motosikletin haricinde yeni bir G36C saldırı tüfeğinin de bizlerle buluşturacak olması oyuncuları meraklandırıyor.

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply