PlayStation 4 Sistem Yazılım Güncellemesi 6.02 Yayınlandı! - herevde.net

PlayStation 4 Sistem Yazılım Güncellemesi 6.02 Yayınlandı!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sony, PlayStation 4 (PS4) oyun konsolları için Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02 yayınlandı.

Sony PlayStation 4 sahiplerinin merakla beklediği sistem güncellenmesi sonunda yayınlandı. Bir çok kullanıcı tarafından merakla beklenen 6.02 güncellemesi hakkında işte detaylar.

PlayStation 4’ün Sistem Yazılım Güncellemesi 6.02 Yayınlandı

Uzun zamandır beta sürümü testleri devam eden PS4 oyun konsolları için yeni sistem yazılımı güncellenmesi sonunda yayınlandı. Yeni gelen güncelleme 447.4 MB boyutunda olup ve iyileştirmelerin ön planda olduğu görünüyor.

Sony, sistem performans iyileştirme odaklı yayınlamış olduğu güncelleme ile birlikte, son zamanlarda kullanıcıların canını çok sıkan önemli bir sorunla ilgili iyileştirme yapıldı. Bir zamanlar iOS ve Android işletim sistemlerinde oluşan karışık karakterler ile yazılan mesajların alınmasında ortaya çıkan duruma benzer şekilde çıkan hatadan Playstation’un işletim sistemini de etkilemişti.

PlayStation 4 Sistem Yazılım Güncellemesi 6.02 Yayınlandı

PlayStation 4 Sistem Yazılım Güncellemesi 6.02 Yayınlandı

Fakat mobil cihazlar üzerinde bu hatanın çözümü cihazı yeniden başlatma ile çözülüyordu ancak Playstation üzerinde çok daha büyük bir hasara yol açıyordu. PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 6.02 ile birlikte bu soruna müdahale edildi. Bu problem dışında bir kaç performans iyileştirmesi yapıldı.

Kullanıcıların en çok merak ettiği bir diğer husus ise PSN ID değiştirmeyle ilgili olan güncellemeydi. Ancak beklenen bu güncelleme gelmedi. Bir sonraki güncellemede bu konu ile ilgili gelişmeler bekliyoruz.

Kaynak: https: //www.gamespot.com/articles/ps4-update-602-out-now-heres-what-it-does/1100-6462595/

Share.

About Author

Leave A Reply