Xiaomi Mi Band 3 Tanıtıldı ve Pil Ömrü 20 Gün herevde.net

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtıldı ve Pil Ömrü 20 Gün!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mi Band 2 ile birlikte büyük yankı uyandıran ve yüksek satın oranına sahip olan bilekliğin 3. modeli tanıtıldı. Mi Band 3 20 gün pil ömrü sunuyor.

Yeni nesil bileğini önceki  modele göre daha doğru ölçümler yaptığı belirtildi. Mi Band 3 kalp atış sensörü, adım sayar ve uyku takipçisine sahip olduğu açıklandı. Bileklikte diğer üreticilerin akıllı saat ve bilekliklerinde gördüğümüz hareketsiz kalınan süre için gönderilen bildirimleri bileklik kullanıcılara gönderebilecek. Xiaomi Mi Band 3 iOS ve Android cihazlar ile senkronize edilebiliyor. Akıllı telefonunuz ile senkronize etmeniz durumunda bildirimler titreşim olarak iletilecek ve Mi Band 2’den farklı olarak ise içerikleri görüntüleyebileceksiniz. Dilerseniz bildirimleri sessize alabiliyorsunuz.

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtıldı ve Pil Ömrü 20 Gün!

Xiaomi Mi Band 3 Tanıtıldı ve Pil Ömrü 20 Gün!

Mi Band 3 0.78 inç’e sahip bir ekrana sahip. Mi Band 3 aynı zamanda 50 metreye kadar suya dayanaklı. Bilekliğin en dikkat çekici özelliği ise 20 günlük pi ömrü sunması. Ülkemizdeki satış tarihi ve fiyatı belli olmayan bileklik, Çin’de 26 $’dan satışa sunulmuş durumda.

Kaynak:https://paragrafhaber.com/2018/06/01/xiaomi-mi-band-3-tanitildi-20-gun-pil-omru/

Share.

About Author

1 Yorum

  1. Pingback: Merakla Beklenen Xiaomi Mi Mix 3 Fiyatı Belli Oldu! – herevde.net

Leave A Reply