Xiaomi Mi 8 Explorer Edition'ın Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı - herevde.net

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition’ın Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition’ın Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı!


Xiaomi Mi 8 Explorer Edition’ın şeffaf bir arka kapağa sahip olmasıyla ilgi çekecek gibi görünüyor.

Xiaomi’nin her üretmiş olduğu telefon gündem oluyor ve olmaya da devam edecek gibi görünüyor. Xiaomi Mi 8 Explorer Edition arka kapak olarak şeffaf olması ilgi çekecek gibi görünüyor. Xiaomi Mi 8 Explorer Edition hakkında gelen son haber satış tarihinin belli olması oldu.

Xiaomi’nin tarafından Mayıs ayında ortaya çıkan Mi 8 Explorer Edition isimli akıllı telefonu, şeffaf tasarım ile dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Xiaomi’nin bu şeffaf tasarımı henüz satışa sunulmuş değildi. Gelen haberlere göre Mi 8 Explorer Edition, 30 Temmuz’da cihazı global Xiaomi mağazası üzerinden satışa çıkaracak.

Mi 8 Explorer Edition, görsel olarak çok şık görünüyor ama  bir çok tüketici sağlamlık konusunda şüphede kalıyor. Akıllı telefon üreticilerinde bugüne kadar şeffaf bir arka kapak görünmemişti bu nedenden dolayı tüketicilerde sağlamlık konusunda tereddüt var.

 


Xiaomi Mi 8 Explorer Edition'ın Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı
Xiaomi Mi 8 Explorer Edition'ın Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı
Xiaomi Mi 8 Explorer Edition'ın Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı
Xiaomi Mi 8 Explorer Edition'ın Fiyatı ve Satış Tarihi Açıklandı
Xiaomi Mi 8 Explorer Edition'ın Fiyatı ve Satış Tarihi AçıklandıXiaomi’nin, diğer iddiası ise ekrana çok hafifçe dokunduğunuz zaman gelişmiş basınç sensörleri hemen devreye girerek ekran kilidini kolayca açmanızı sağlıyor. Xiaomi’nin parmak izi okuyucusunun yanı sıra telefonda FaceID özelliğine de yer verilmiştir.
Mi 8 Explorer Edition’nın satış tarihi ile birlikte fotoğraflarını da piyasaya süren Xiaomi, fiyat hakkında açıklamasını yaptı. Mi 8 Explorer Edition’in Xiaomi Mall üzerinden satılacak olan cihazın fiyatı 545 dolar olarak açıklanmış durumda. Karşılaştırma yapacak olursak 6GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip olan Xiaomi Mi 8’in 486 dolar fiyattan satıldığını, Mi 8 Explorer’ın ise fiyatına nazaran 8GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip olduğunu söyleyebiliriz.


Kaynak:https://www.gizmochina.com/2018/07/28/xiaomi-mi-8-explorer-edition-translucent-back-in-official-pictures/

Share.

About Author

1 Yorum

  1. Pingback: Xiaomi Pocophone F1 Lansmanı Yapıldı – Her Evde Net

Leave A Reply