Üç Arka Kameralı iPhone XI Tasarımı Ortaya Çıktı! - herevde.net

Üç Arka Kameralı iPhone XI Tasarımı Ortaya Çıktı!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple’ın 2019’da piyasaya sürülecek olduğu yeni telefonu iPhone XI tasarımı ortaya çıktı.

Apple’da kameralı telefonlar arasına katılmaya hazırlanıyor. iPhone XI ile ilgili ortaya çıkan sızıntılar üç kameralı olacağını ortaya koyuyor. Yeni iPhone’un özellikle arka kamerası, çok konuşulacağa benziyor.

Apple’ın rakipleri 3 kameralı hatta 4 kameralı telefon üretirken Apple, 3 kameralı telefonunu üretmeye hazırlanıyor. Ancak Apple’ın rakiplerinden sonrada çıkarsa da rakiplerine yaklaşabilir hatta daha iyisini yapabilir. Bir çok telefon üreticisi 3 kameralı telefonu ile piyasada oldukça ses getirmişti.

Üç Arka Kameralı iPhone XI Tasarımı Ortaya Çıktı!

Üç Arka Kameralı iPhone XI Tasarımı Ortaya Çıktı!

Oldukça güvenilir bir kaynak olan @OnLeaks tarafından ortaya çıkartılan görsellerde de Apple’ın bu yıl üreteceği yeni akıllı telefonu olan iPhone XI üç kameralı olacağı sızdırıldı. 2019 yılında 3 farklı yeni modelle karşımıza gelecek olan Apple, ortaya atılan iddialara göre iPhone XI modelinde üç arka kameraya yer verecek. “Mühendislik Doğrulama Testi” (EVT) sırasında ortaya çıktığı söylenen bu tasarımın kesinleşmiş son tasarım olmadığı iletildi.

Tasarımın değime olasılığı söylense de iPhone modelinin üç arka kamera ile gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. iPhone 7 ailesinde gördüğümüz Jet Black renginin kullanıldığı görülen render tasarımda sol üst köşesine konumlandırılan lensler ve LED flaş bulunuyor.

 

Kaynak:https://9to5mac.com/2019/01/06/renders-purport-to-depict-iphone-11-prototypes-features-three-rear-cameras-and-square-camera-bump/

Share.

About Author

Leave A Reply