Samsung katlanabilir telefon yakında geliyor! - herevde.net

Samsung katlanabilir telefon yakında geliyor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

CES 2019 etkinliği kapsamında Samsung’un katlanabilir telefonu hakkında bir takım önemli açıklama Samsung, tarafından yapıldı. Samsung, yapmış olduğu açıklama ile beraber merakla beklenen katlanabilir telefon için tarih bile verdi.

Bir çok tüketici tarafından merakla beklenen Samsung katlanabilir telefonu CES 2019‘da sınırlı sayıda basın mensubuna gösterdiği ortaya çıktı. Samsung’un Ürün Strateji ve Pazarlama Müdürü Suzanne de Silva, yapmış olduğu açıklamalarla Samsung katlanabilir telefon modelinin seri üretime hazır olduğunu müjdeledi.

Samsung katlanabilir telefon

Samsung katlanabilir telefon

Samsung’un yeni telefonunun yakında seri üretime hazır olduğunu ve ilk etapta 1 milyon ünite üretileceğini de özellikler belirtiliyor. 1.336  ile 1.850 dolar seviyesinde olacağı söylenmektedir. Ancak fiyat olarak kesin bir sızıntı bulunmamaktadır. Samsung katlanabilir telefon ilk öncelikle Asya bölgesindeki kullanıcıların huzuruna sunulacak. 2019’un sonlarına doğru  Avrupa ve ABD pazarına giriş yapacak olan telefon şimdiden birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor.

Samsung katlanabilir telefon özellikleri neler olacak?

Resmi bilgilere göre katlanabilir telefon katlanmadığı zaman 7.3 inç boyutundaki bir tablet olarak kullanılabiliyor. Katlandığında ise 4.58 inç boyutundaki bir akıllı telefona boyutuna dönüşüyor, katlanabilen telefon 200 gram bir ağırlığa sahip olacağı söyleniyor. Ayrıca yaklaşık 6.000 mAh birleşik kapasiteye sahip iki pili ile geliyor.

Şirketin 2019 yılının ilk yarısında cihazı piyasaya sürmesi bekleniyordu. Samsung’un cihazı zamanında başlatmasını engelleyen herhangi bir önemli sorun olmayabilir.

Kaynak:http://www.koreaherald.com/view.php?ud=20190109000375

Kaynak:https://www.sammobile.com/2019/01/09/samsung-launch-foldable-smartphone

Share.

About Author

Leave A Reply