Sony Xperia XZ3 Amiral Gemisi Dört Kamerayla Geliyor! - herevde.net

Sony Xperia XZ3 Amiral Gemisi Dört Kamerayla Geliyor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sony’nin yeni üreteceği Xperia XZ3 dört kamerayla geliyor.

Japon teknoloji devi Sony yeni üreteceği telefonda dört kamere bulunacak iddiası ortaya atıldı. Dilerseniz detayları inceleyelim.

Sony, yıllarca aynı tasarımda telefonlarını üretti ve çok sayıda kullanıcısını kaybetti. Sony, aynı tasarımı yıllarca sürdürmesi nedeni ile bir çok kullanıcısını Samsung’a kaptırdı. Sony Xperia XZ3, yeni ürettiği telefonlarda tasarımı ne kadar değiştirirse değiştirsin eski kullanıcılar Sony’nin yeni görselini fazla beğenmiş görünmüyorlar.

Sony Xperia XZ3 Amiral Gemisinde Dört Kamerayla Geliyor!

Sony Xperia XZ3 Amiral Gemisinde Dört Kamerayla Geliyor!

Sony, tarafından iki ay önce piyasaya bir amiral gemisini tanıdan Japon devi, iki ay sonra yeni bir amiral gemisi ile karşımıza çıkacak görünüyor. Sony Xperia XZ3, IFA 2018 kapsamında Ağustos ayında bir gizem olmaktan çıkacak, belki de eski kullanıcılarını ve yeni bir kullanıcı kitlesi kazanabilecek.

Sony, yeni üreteceği Sony Xperia XZ3’te ön ve arka yüzünde ikişer kamera bulunacak. Sony, son ürettiği telefonlar ile çift telefon kamera üreten cihaz üreticileri arasında bulunuyor. Sony, hakkında ortaya atıla bir diğer iddia ise aynı tasarım çizgisinin devam edecek olması. Tasarım aynı olması nedeni ile bir çok kullanıcı tarafından beğenilmeyeceğini söyleyebiliriz. Sony Xperia XZ3, beklenen sistem özellikleri 6GB RAM ve en az 64 GB depolama seçeneği ile karşımıza çıkmasını beklenmektedir. Sony’nin en büyük silahı yine Snapdragon 845 işlemcisi olacak.

Kaynak: https://www.phonearena.com/news/Sony-Xperia-XZ3-four-cameras_id106513

Share.

About Author