Sony Xperia XZ2 Premium Kamera Performansı Büyüledi! - herevde.net

Sony Xperia XZ2 Premium Kamera Performansı Büyüledi!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Sony’nin Xperia XZ2 Premium gece düşük ve yüksek ışıkta mükemmel bir çekim yapıyor.

Sony Xperia XZ2 Premium, fiyatı yüksek olacak ama kamerası ben Sony ürünüyüm dedirtiyor. Sony her zaman için telefon kameralarında üstüne koyarak gitmeyi seven bir teknoloji devi, bunu Sony Xperia XZ2 Premium‘da da göstermiş gibi görünüyor.

Sony Xperia XZ2 Premium’da çekilen bir video var ki biz yaptık oldu sıra diğerlerinde diyor. ISO12800 ile çekilen bir video paylaşıldı, mobil cihazlar arasında ISO duyarlılığı en yüksek olduğu video Sony tarafından paylaşıldı.

Hareketsiz görüntüler için kamera sistemi ISO51200’e çıkabilir. YouTube’daki açıklama XZ2 Premium’un “insan gözünün görebileceğinin ötesine geçmek için tasarlandığını” söylüyor. Çünkü insan gözü sadece ISO1600’ü görebiliyor.

Cihazın arkasındaki geniş diyaframlı iki adet yeniden tasarlanan 7 parçalı lensler, aşırı düşük ışık koşullarında net film ve fotoğraflar oluşturmanızı sağlar ve bu kesinlikle takdir edeceğimiz bir şeydir.

Kaynak: https://www.gsmarena.com/sony_brags_about_the_xperia_xz2_premiums_high_iso_video_recording_in_latest_promo-news-32179.php

Share.

About Author