Samsung Katlanabilir Telefonu Test Etmeye Başladı! - herevde.net

Samsung Katlanabilir Telefonu Test Etmeye Başladı!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tüketiciler tarafından merakla beklenen Samsung’un katlanabilir telefonu ile ilgili son gelen haber ise telefonun test aşamasında olduğu haberi oldu.

Samsung’un merakla beklenen katlanabilir telefonu Galaxy F ile ilgili gelen son sızıntı ise Samsung katlanabilir telefonu için testlere başlamış olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü.

Koreli dev firma tarafından merakla beklenen katlanabilir telefon ile ilgili son gelen sızıntılar; Samsung Galaxy F serisi için global testlere başladı haberi tüm tüketicileri heyecanlandırdı. Samsung’un üzerinde çalıştığı katlanabilir telefonu hakkında her geçen gün yeni bir haber çıkıyor.

Samsung Katlanabilir Telefonu Test Etmeye Başladı!

Samsung Katlanabilir Telefonu Test Etmeye Başladı!

Kasımda düzenlenecek olan Samsung Geliştiricileri Konferansı (SDC) etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Son gelen sızıntılara göre Samsung katlanabilir telefonu SM-F900U model numarası ve üretim öncesi birimlerin ABD’de F900USQU0ARJ5 yazılım numarasıyla test ettiği belirtiliyor.

Samsung Galaxy F özellik olarak 512 GB depolama alanına sahip, 7.2 inç ve 4.5 inç boyutlarında 2 ekranı olan üst segment bir cihaz olması bekleniyor. Telefon üzerinde çift SIM ve Google ile birlikte geliştirmiş olduğu bir Android kullanıcı arayüzü ile gelmesi sızıntılar arasında bulunuyor. Gelen son sızıntılardan biri ise cihazın 2000 Dolar fiyat etiketiyle lanse edilecek olması bekleniyor.

Share.

About Author

Leave A Reply