Samsung Galaxy S10, 12GB RAM ve 1TB herevde.net

Samsung Galaxy S10 12GB RAM ve 1TB Depolama İle Geliyor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung yeni telefonu ile kasıp kavuracak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S10 bellek olarak çok ama çok yüksek oranla geliyor. GF Securities tarafından yayınlanan rapora göre Samsung, yeni telefonunda depolama ve RAM olarak rakiplerini geride bırakacak olarak görünüyor.

Samsung’un Galaxy S serisinin 10 yıl üretimi olan Galaxy S10 olan üstü yenilikler ile geleceği görünüyor. Sızıntılara göre Samsung yeni amiral gemisinde RAM ve Depolama dışında çok fazlasını sunacağını gösteriyor. Güney Koreli dev şirket kamera ve ekran konusunda büyük iyileştirmelere gideceği söyleniyor.

 

Samsung Galaxy S10, 12GB RAM ve 1TB Depolama İle Geliyor!

Samsung, en büyük yeniliği depolama alanında yapacak gibi görünüyor. Galaxy S10 depolama alanı olarak 1 TB ile gelecek olması tüm mobil cihaz kullanıcılarını meraklandırdı. Samsung, Premium modelinde 12GB RAM kapasitesine yer verecek olması hem RAM kapasitesi, hem de dahili depolama birimi kapasitesi ile bir ilki başarmış olacak.

Samsung tarafından son çıkartılan amiral gemilerden biri olan, Galaxy Note9‘un sunduğu 512GB dahili depolama alanı bir ilkti ancak Galaxy S10, depolama alanı olarak Note9‘u geride bırakacak gibi görünüyor. Ayrıca Samsung, böylesine devasa RAM kapasitesine sahip bir akıllı telefon tanıtması durumunda bunu standart Galaxy S10 modeli için değil, premium Galaxy S10+ modeli için tanıtacaktır. Sızdırılan bu bilgi henüz Samsung tarafından  doğrulanmadığını yalnızca sızıntı olduğunu söyleyebiliriz.

Kaynak:https://www.igyaan.in/162168/samsung-galaxy-s10-12-gb-ram/

Share.

About Author

Leave A Reply