Samsung Galaxy Note 9'un Yeni Görsellerinde S Pen Göze Çarpıyor - herevde.net

Samsung Galaxy Note 9’un Yeni Görsellerinde S Pen Göze Çarpıyor

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung Galaxy Note 9,  altın sarısı S Pen ile dikkat çekti.

Gün geçmiyor ki yeni bir Samsung Galaxy Note 9 sızıntısı ortaya çıkmasın. Tüm herkes tarafından merakla beklenen Samsung’un yeni telefonu Note 9 ait yeni bir görsel sosyal medyada paylaşıldı.


Galaxy Note 9, ile ilgili daha önceden Note 8’e benzer olduğunu duyurmuştuk. Sosyal medya ağı Twitter üzerinde popüler kaynaklardan birisi olan @evleaks tarafından paylaşılan görsele göre altın sarısı S Pen göze çarpıyor. Daha önceden gelen haberlerde S Pen Bluetooth desteğine sahip olacağını ve müzik çalma ve zaman sayacı gibi özellikleri kontrol edebileceğimizi biliyorduk.

 

Samsung’un bir önceki üretmiş olduğu Note 8 üzerinde gördüğümüz, çift kamera Note 9 üzerinde de olduğu görünmektedir. Samsung, Note 9 üzerinde iki farklı işlemciyi piyasaya süreceği söyleniyor. Samsung Note 9 üzerinde Exynos 9810 veya Snapdragon 845 işlemcilerini piyasaya süreceği tahmin ediliyor.

Note 9’a ait depolama alanları hakkında 256GB’lık depolama kapasitesi veya 512GB depolama kapasitesi bekleniyor. Ancak konu hakkında kesin bir sonuç bulunmamaktadır. Note 9’un renk seçenekleri; Siyah, Mavi, Gri, Lavanta ve Kahverengi gibi renkleri ile satışa sunulması bekleniyor. 9 Ağustos’da tanıtımı yapılacak cihaz tahmini olarak 1000 dolara yakın bir fiyattan satışa sunulacak.


Kaynak: https: //www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Note-9-press-photo-yellow-S-Pen_id106736

Share.

About Author

Leave A Reply