Galaxy Note 9, S Pen Tasarımı Ortaya Çıktı - herevde.net

Galaxy Note 9, S Pen Tasarımı Ortaya Çıktı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Son gelen sızıntılara göre Galaxy Note 9, posteri ortaya çıktı.

Son günlerde Samsung’un yeni üreteceği Galaxy Note 9‘un S Pen’i hakkında yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Ortaya çıkan sızıntı Galaxy Note 9, S Pen ile posteri oldu, ilk kez her ikisini aynı karede görüntülendi.

Güney Koreli teknoloji devi, bir aydan kısa süre içerisinde yeni amiral gemisini tüketicilerin beğenisine sunacak. Galaxy Note 9’un görselleri bir önceki Note 8 ile aynı olarak görünüyor. Ancak Galaxy Note 9’un yanında gelen S Pen çok marifetli olarak söyleniyor.

Galaxy Note 9, S Pen

Galaxy Note 9, S Pen

Sızıntıları ile bilinen Ice Universe, Galaxy Note 9 ile birlikte tanıtılacak olan S Pen’e ait olan görselleri takipçileri ile paylaştı. Samsung, amiral gemisi gibi S Pen’de de tasarımsal değişikliği görünmüyor. Merakla beklenen S Pen tasarımı değil, özellikleri merak ediliyor.

Galaxy Note 9’un S Pen’i özellikleri hakkında bilinenler, bluetooth desteği olacak ve yeni S Pen müzik çaları kontrol edebilecek iddiası söylenmektedir. Bir diğer özellik ise S Pen  ile fotoğraf çekmek istediğinizde S-Pen’i elinize alıp deklanşör  olarak kullanabilirsiniz.

Kaynak: https://www.sammobile.com/2018/07/12/leaked-promo-material-reveals-new-galaxy-note-9-s-pen/

Share.

About Author

Leave A Reply