Samsung Galaxy Note 9 Görselleri Ortaya Çıktı! - herevde.net

Samsung Galaxy Note 9 Görselleri Ortaya Çıktı!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung Galaxy Note 9 görseli sızıntıları ortaya çıktı.

Samsung’un yeni telefonu Note 9 ile ilgili Android Headlines, Samsung Galaxy Note 9 görselleri paylaşıldı. Galaxy Note 9 görsel olarak eski Note serileri ile arasında fark olmadığı görünmektedir. Samsung, hayranlar cihazın eski note serileri ile aynı olması nedeni ile biraz üzecek görünüyor.

Samsung, 9 Ağustos’ta düzenleyeceği lansman töreninde tanıtacağı biliniyor. Ancak Samsung, hayranları yeni amiral gemisini merakla bekliyor. Samsung Galaxy Note 9’un yeni amiral gemisi meraklı bekleyişlerin hayal kırıklığı olacağını söyleniyor. Android Headlines, Galaxy Note 9’un görsellerini paylaştı.

Samsung Galaxy Note 9 Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 9 Görselleri Ortaya Çıktı

Paylaşılan görsellere göre Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Note 9’un ekran tasarımı Galaxy Note 8’e göre tasarımsal değişiklik görünmüyor. Galaxy Note 9, Galaxy Note 8 gibi aynı kalınlıkta çerçeveye sahip olacak olarak görünüyor. Gözle fark edilemeyecek miktarda daha kısa ve daha geniş olacak.

Samsung, bu sene Galaxy Note 9 modeli üzerinde değilde Galaxy S10 modelleri için çalışma yapmış olarak görünüyor. Samsung, Galaxy Note 9 telefon görseline fazla önem göstermemişler ama S Pen üzerinde önemli değişiklikler olduğu biliniyor.

Kaynak: https: //www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-Note-9-front-design-leak_id106502

Share.

About Author

1 Yorum

  1. Pingback: Samsung Galaxy Note 9’un Tanıtım Videosu – herevde.net

Leave A Reply