League of Legends Türkiye Büyük Finali Nereden İzleyebilirim?

League of Legends “LoL” Türkiye Büyük Finali Nereden İzleyebilirim?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

2018 League of Legends Türkiye Büyük Finali (TBF) oynanıyor.

LoL hayatımıza bir girdi tam girdi atmak istesek atılmıyor bırakmak istesek bırakamıyoruz. Tam bırakıyoruz dediğimizde yeni bir mod veya yeni bir karakter geliyor. Kısacası bırakmak çok ama çok zor görünüyor. League of Legends Türkiye Büyük Finali Nereden İzleyebilirim?

Tüm oyuncularının büyük bir merakla beklenen bu sene Türkiye’nin en iyisi kim sorusu  TBF 2018’de belli olacak. Türkiye Büyük Finali (TBF) kapsamında mücadele edecek olan Royal Bandits ve Bahçeşehir SuperMassi  takımlarının karşılaşması bugün (16 Eylül) 13.45’te başlayacak. Karşılaşma, Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek ve BeinSports Haber kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Dilerseniz Twitch’de  üzerinde de izleyebilirsiniz.

League of Legends Türkiye Büyük Finali Nereden İzleyebilirim?League of Legends Türkiye Büyük Finali Nereden İzleyebilirim?

Twitch üzerinde ‘riotgamesturkish‘ kanalından izleyebilirsiniz. Royal Bandits takımı ilk kez TBF’de mücadele edecek. Ancak rakip Bahçeşehir SuperMassive bu konuda oldukça deneyimli. Bu büyük etkinlik için salonun kapıları saat 12.00’da açılacak. Ayrıca Cosplay ve pek çok farklı etkinliğin yer alacağı TBF’de Ferman Akgül de sahne alacak.

Türkiye Büyük Finali mücadelelerin sunucucluğunu ise Kürşad Demirer üstlenecek ve toplam 5 sürecek olan finalin ardından kazanan takıma ödül töreni ile ödülleri verilecek.

Sizce bu finali kim kazanır?[poll id=”22″]Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/tbf-2018-finali-ne-zaman-saat-kacta-hangi-kanalda-40957594

Share.

About Author

Leave A Reply