Kurban Bayramı İçin İndirim Yapan Hosting Firmaları - herevde.net

Kurban Bayramı İçin İndirim Yapan Hosting Firmaları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Her yıl hosting firmalarında yapılan bayram indirimleri bu yılda yapıldı.

Ülkemizde bulunan yerli hosting firmalarımızın her bayramda veya her özel günlerde kullanıcılarının yüzünü güldüren hosting firmalarımız bu Kurban Bayramı içinde indirim yaptılar.

Ülkemizde son günlerde doların yükselmesi web servisi işleri ile ilgilenen kişileri ücret konusunda çok zorladı. Ancak ülkemizde hosting hizmetini veren firmalarda dolar kurundan çok etkilenmektedir. Ancak her yıl geleneksel olan indirimlerini dolar yüksekken yapılır mı yapılmaz mı sorusuna ard arda gelen indirim haberleri tüketicileri çok mutlu etti.

Her firma farklı kampanyalar ile indirimleri kullanıcılarına sundular. Dilerseniz hangi firma hangi konuda indirim yaptı inceleyelim.

Natro

Natro ülkemizde önde gelen hosting servis sağlayıcılarından biri olmakla birlikte hosting sektöründe önde gelen dev firmalarından biridir. Natro’nun bu yıl “%70 Hosting İndirimi!” yapmış olduğu görünmektedir. Ancak kontrol ettiğimizde tüm ürünler için %70 indirim geçerli değil.
Tüm Web Hosting’lerde, %70’e varan Bayram İndirimini Kaçırma! Son Gün: 3 Eylül Fırsatı Yakala

 

IHS Telekom

Türk hosting servis sağlayıcıları arasında önde gelen ve hızlı destek veren hosting servis sağlayıcılarından biri olan IHS Telekom bu sene bayram indirimi yapan yerli firmalarımızdan biridir. IHS Telekom tarafından bu yıl kurban bayramı için yapmış olduğu indirim “Tüm hosting ürünlerinde %25 gerçek bayram indirimi!”  uygulamaktadır. Yapmış olduğumuz incelemelerde indirim bayram sonuna kadar geçerlidir ve indirimi uygulamak için indirim kodu kullanılması gerekiyor. IHS Telekom indirim kodu “BAYRAM25” olarak belirlenmektedir.

https://www.ihs.com.tr/

İsimtescil

İsimtescil firması ülkemizde bulunan bir çok alan adına servis sağlayan ve bu konuda ilk sıralarda bulunan bir firmadır. Bu sene yapılan bayram indiriminde İsimtescil’de bulunmaktadır. İsimtescil tarafından yapılan indirim ise “Tüm Hosting Paketlerinde %65 indirim” yaptığı görünüyor. Tarafımızdan yapılan incelemelerde İsimtescil tarafından yapılan indirim tüm paketlerini kapsamakta olduğu görünüyor.

https://www.isimtescil.net/

 

Turkticaret

Adında yer aldığı gibi yerli firmalarımızdan biri olan Turkticaret indirim yapan firmalar arasında bulunmaktadır. Turkticaret tarafından yapılan bu indirim “Tüm hosting paketlerinde %50 indirim” olarak açıklandı. Yapmış olduğumuz incelemelerde ise indirimi uygulamak için indirim kodu kullanılması gerekiyor. Turkticaret indirim kodu “BAYRAMHOST18” olarak belirlenmektedir.

https://www.turkticaret.net/

Ülkemizde bu hizmeti veren bir çok firma bulunmakta sadece biz sizler için dört firmayı paylaşmak istedik.

Son günlerde ülkemize uygulanan ekonomik savaşta Türk hosting servis sağlayıcılarına destek çıkmamız gerektiğini düşünmekteyiz. Ancak dediğimiz gibi bir çok Türk firması var ama biz sadece dört tanesi hakkında araştırma yapmış bulunmaktayız.
Share.

About Author