FIFA 19 çıkış tarihini duyuruldu! PES 2019’a büyük çalım! - herevde.net

FIFA 19 çıkış tarihini duyuruldu! PES 2019’a büyük çalım!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

FIFA 19 çıkış tarihini duyuruldu!

FIFA 19 sonunda duyuruldu ve FIFA 19 çıkış tarihi belli oldu. Bu yıl bomba gibi gelmeye hazırlanan FIFA, Şampiyonlar Ligi lisansını alarak daha çıkmadan PES’e ilk çalımı da atmış oldu.

Geçen 10 yılın ardından Şampiyonlar Ligi lisansı sona eren Konami, bu lisansı en büyük rakibine kaptırdı.  UEFA ile ilgili her şey bundan sonra FIFA’dan sorulacak.

 

Bunun dışında hikaye modu The Journey (Yolculuk) hakkında da ilk bilgiler geldi. Alex Hunter‘ın hikayesi 3. ve son sezonuna hazırlanıyor. Bu kez Alex’in kardeşi Kim Hunter da oynanabilir karakterler arasında yer alacak.

Oyun için duyurulan yeni mod ise Kick Off oldu. Aslında klasik bir mod olan Kick Off tamamen yenileniyor. Rank sistemi getirilen bu modda arkadaşlarınıza karşı meydan okumalar gerçekleştirebileceksiniz.

Yeni FIFA’da ayrıca Real Player Motion özelliği detaylandırılacak. Oyuncu hareketleri tamamen simule edilerek oyuna aktarılmış durumda.

Önümüzdeki haftalarda FIFA hakkında çok daha fazla bilgi verileceğini belirtelim. FIFA 19 çıkış tarihi ise 28 Eylül olarak duyuruldu.

FIFA 19 , 28 Eylül’de PS4, Xbox One, Switch ve PC’de piyasaya çıktı. EA Origin Access Premier, bu yaz daha sonra başlayacak olan yeni bir premium abonelik hizmeti, abonelerin FIFA 19’a erişimini sağlayacak . Kaynak Erişim Premier, yıllık 100 ABD doları veya ayda 15 ABD dolarıdır. EA Sports başlıklarının hayranları için – FIFA, Madden, NBA Live – muhtemelen buna değer.

Diğer EA Sports haberlerinde, Madden, Madden 19 ile 11 yıl içinde ilk kez PC’ye dönüşünü gerçekleştirecek . Geçtiğimiz on yılda, oyun sürekli olarak PC’ye gelen tek EA Sports oyunu olmuştur.

 

Kaynak: https: //www.digitaltrends.com/gaming/fifa-19-uefa-champions-league-e3-2018/

Share.

About Author

Leave A Reply