EA'nın E3 2018'de PC İçin Tanıttığı Oyunları (EA Play) - herevde.net

EA’nın E3 2018’de PC İçin Tanıttığı Oyunları (EA Play)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

E3’ten çıkan tüm görüntülere ve yeni çekimlere ayak uydurmak zor olabilir, bu yüzden her yıl ortaya çıkan veya gösterilen her oyunun bir listesini hazırladık – hatta kesinlikle PC’de olmayacak olanlar bile Önümüzdeki yıllarda PC oyun tasarımcılarını neyin etkileyebileceğini bilmek.

Her bir E3 basın toplantısından sonra , en son fragmanları ve her oyunun PC sürüm olasılığını tahmin etme dahil olmak üzere bu listeyi güncelleyeceğiz . Yeni oyunlar eklediğimizde tüm hafta tekrar kontrol edin.

Anthem

PC’ye mi geliyor? Evet,

Ne zaman çıkıyor? 22 Şubat 2019

EA anda daha görmek lazım Çal oyun ve sinematik bir Anthem. Bu sualtı uçmak ve gitmek için yeteneği ile, canlı elemanları ile bir co-op shooter. BioWare, herkesin bilmediği bir kutu olmayacağını bilerek , kozmetikler için mikro transferlerolacak. Ne yazık ki herhangi bir romantizm olmayacak , ama oyun 22 Şubat’taçıkacak .

 

Battlefield 5

 

PC’ye mi geliyor? Evet
Ne zaman çıktı?  11 Ekim (Origin Access ile)

Her zamanki gibi, Battlefield 5 , E3’ten biraz önce duyuruldu ve EA Play’de büyük bir açığa çıktı. Oyundaki daha fazla görüntü için, bu Nvidia oyununa göz atın . Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu yıl daha sonra ortaya çıkacak bir savaş royale modu olacak.

 

FIFA 19

PC’ye mi geliyor? Evet, ne
zaman çıktı? 28 Eylül

EA, UEFA Şampiyonlar Ligi lisansını PES’den geri aldı ve oyunda hemen hemen her modda yer alacak. Çok uzak mükemmel hikaye modu da Alex Hunter’ın başrolünü paylaşıyor. FIFA Ultimate Team ile ilgili ayrıntılar yıl içinde geliyor.

 

Command & Conquer: Rivals

PC’ye mi geliyor? Hayır, sadece mobil.
Ne zaman çıktı? 10 Ağustos

Bir sonraki C & C oyunu belli ki biraz hayal kırıklığı yaratan bir 1v1 mobil oyunolacak, ama eğlenceli olabilir mi? Sinematik ve oyun içi eylem arasındaki uçurum en azından çok komik. Ve Kane bugünlerde kendi zanaat bira bardağı çalışan bir adam gibi görünüyor.

 

 

Kaynak:https://www.pcgamer.com/every-game-at-e3-2018-and-its-pc-outlook/

Share.

About Author

1 Yorum

  1. Pingback: Oyun Severlere Müjde Steam Yaz İndirimi Başladı! – herevde.net

Leave A Reply