Ekran Görüntüsü "Screenshot" Yükleme Siteleri - herevde.net

Ekran Görüntüsü “Screenshot” Yükleme Siteleri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ekran görüntüsü veya çekmiş olduğumuz fotoğrafını birilerine bir şekilde ulaştırmamız gerekebiliyor. Ancak bunları iletmek istediğimiz kurum veya forum sitelerinde resimleri yüklenmesi için bir buton bulunmuyor. İşte bu sırada ekran görüntüsü “Screenshot” yükleme web siteleri devreye giriyor.

Ekran görüntüsü yüklemiş olduğumuz siteler ne kadar güvenilir tartışılır ama ihtiyacımız olduğu zaman kullanmak zorunda kalıyoruz.

Dünya üzerinde Screenshot işini yapan birçok firma var ama biz sadece bir kaç tanesini paylaşmak istedik.

Hızlı Resim

Bir çok forum üyelerinin bir zamanlar en uğrak yeri olan bir web sitesiydi. Hızlı Resim Alexa sıralamasında dünyada ki sırası 9,293 ülkemizdeki sıralaması 156 olarak görünmektedir. Alexa üzerinde sıralamalar sürekli değişmektedir. Ancak bir 11 yılı aşkın bu işi yapan bir web sitesi için çok güzel bir başarı diyebiliriz.

http://hizliresim.com/

Lightshot

Ekran görüntüsü alma işini bir adım öne taşına Lightshot bulunmuş olduğunuz ülkenin dilinde destek veren ender Screenshot yüklenen web sitelerinde biridir. Lightshot Alexa sıralamasında dünyada ki sırası 1,069 hizmet verdiği ülkede ki sıralaması 1,187  olarak görünmektedir.

https://prnt.sc

Ekran Görüntüsü "Screenshot" Yükleme Siteleri

SS Yükle

Almış olduğumuz ekran görüntülerini kolay yüklememizi sağlıyor. SS Yükle üzerinde bulunan “SS” ScreenShot’tan aldığını  biliyoruz. SS Yükle Alexa sıralamasında dünyada ki sırası 1,273,642  ülkemizdeki sıralaması 15,352 olarak görünmektedir. Alexa sıralamasında çok hızlı yükselişe geçti ancak rakipleri çok köklü web siteleri olduğu için işi biraz zor görünüyor.

https://www.ssyukle.com

İmgim

Elinizde bulunan bir görüntüyü kolay bir şekilde yükleyebileceğiniz bir ara yüze sahip olan bir web sitesidir. İmgim Alexa sıralamasında iyi bir sıralamaya sahip İmgim dünyada ki sırası 96,086 ülkemizdeki sıralaması 1,894 olarak görünmektedir.

http://imgim.com/

Web siteleri için belirtilen Alexa sıralaması değişkenlik gösterebilmektedir. Bir çok web sitesi bulunmaktadır hızlı resim veya ekran görüntüsü yükleme konusunda listede eksik olan web sitelerini yorumlara yazmanızı öneririz.

Share.

About Author

1 Yorum

  1. bence en başarılısı ssyukle.com çok hızlı çalışıyor ve mobil uyumluluğuda gayet iyi. ofsite çok sık kullanıyoruz çok başarılı. şuan için reklamda yok para için reklam koymasalar zirveye oynar

Leave A Reply