Apple, Yeni 3 iPhone Modeli İçin İlk Fiyatları! - herevde.net

Apple, Yeni 3 iPhone Modeli İçin İlk Fiyatları!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Apple, 2018 yılına yeni iPhone X modelleri ile piyasayı sallamayı düşünüyor. Apple, Yeni 3 iPhone Modeli İçin İlk Fiyat Tahminleri Geldi .Apple tarafından üretilen bir adet Plus bir adet standart ve bir de ekonomik sınıfa uygun olacağı biliniyor.

Apple, 2018  yeni iPhone’lar için fiyatlandırma yapısını değiştirebilir . Apple’ın yaklaşan sonbahar ürünü için yeni fiyat köşelerini ilk kez kullanan Apple gözlemcisi Kuo oldu .

5,8 inçlik OLED ekrana sahip olan iPhone X’in , depolama konfigürasyonuna bağlı olarak 800 ila 900 dolar arasında fiyatlandırılması gerektiğini iddia eden telefonun X Plus versiyonu, 6,5 inçlik OLED panelini taşıyordu. “Uygun fiyatlı” modeli öngörürken 900 $ ‘dan 1000 $’ a mal oluyor. 6.1 “LCD ekran, 600 $ ila 700 $ arasında fiyatlandırılacak.

En iyi Morgan Stanley analisti, yeni etiketlerin Apple’ın ortalama satış fiyatı (ASP) metriğini nasıl etkileyeceğini ve kabaca Kuo ile aynı sonuca ulaştığını gösteriyor. Ancak, en makul iPhone’unun şimdiye kadar yapılmış en büyük iPhone için 999 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatına sahip . Merdivenlerden aşağı doğru koşmak, 799 $ ‘lık 2018 iPhone X devamı olacak ve kullandığı tahmin modeline bağlı olarak LCD iPhone 699-759 $’ dan başlayabilecekti. Bu durumda , Morgan Stanley’in araştırma başkanı, Apple’ın ASP’sinin satmayı başardığı miktara bağlı olarak, Apple’ın ASP’si, son çeyrekte rekor sayılardan %2 aşağı veya yukarı kayabilir.

Apple, Yeni 3 iPhone Modeli İçin İlk Fiyatları!

En kötü senaryoda (tüketiciler için en kötü olanı), analitik kol bir X Plus’ı 1099 dolardan başlıyor, bir iPhone X 2018 $ 999 ve bir LCD iPhone 799 dolar. Bu da ASP’de% 7.2’lik bir büyüme anlamına geliyor.

Ancak Apple, kullanıcıların iPhone’ları için X ile ödeme yapmaya istekli oldukları tavana çarptı ve fiyatların yükseltilmesinden ziyade bu işin daha kaliteli bir cihazla geri çekilmesi veya dolması daha olasıdır.

Bütün thеse analist raporları için orijinal tahminini terk ediyor Nerede 550 $ 6,1″ iPhone başlangıç bile? Peki, Apple olabileceğini unutmayalım bir çift SIM modelini ihraç ilk kez ve kesin olarak LCD olduğunu ahize İki konfigürasyonda yer alabilen çift SIM, muhtemelen Asya pazarlarına yöneldi.

Apple, Yeni 3 iPhone Modeli İçin İlk Fiyatları!

Apple’ın ortalama satış fiyatı 2017’de 652 $ ‘lık bir rekor kırdı ve iPhone X’in satışlarının yanı sıra yerini alacak yeni çentikli telefonların mevcut mali yılda 738 $’ a itmesi bekleniyor. Bu, insanların cep telefonlarını daha uzun tuttukları ve akıllı telefon pazarındaki büyümenin yavaş yavaş yavaş yavaş azaldığı göz önüne alındığında, Apple için oldukça rüya gibi bir senaryo .

 

Kaynak:https://www.phonearena.com/

Share.

About Author

1 Yorum

  1. Pingback: Merakla Beklenen iPhone X Plus Ne Zaman Çıkıyor? iOS – herevde.net

Leave A Reply