Xiaomi, 5 Yeni Akıllı Telefon Modelini Avrupa'ya Getiriyor - herevde.net

Xiaomi, 5 Yeni Akıllı Telefon Modelini Avrupa’ya Getiriyor

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Xiaomi, 5 yeni akıllı telefon ile Avrupa pazarına sokmaya hazırlanıyor.

Avrasya Ekonomik Komisyonu, listesine göre Xiaomi, 5 yeni akıllı telefonuyla Avrupa pazarına girmeyi düşünüyor. Xiaomi yeni akıllı telefonu ülkemizde de satılması bekleniyor.  Xiaomi, 5 yeni akıllı telefon ile Avrupa pazarında boy göstermek istiyor.

Xiaomi, pazar payını genişletmek istiyor, bu nedenden dolayı 5 yeni akıllı telefonunu Avrupa pazarına çıkarmayı düşünüyor. Xiaomi, yeni telefonlarını Temmuz ayı içerisinde Avrupa’da satışa sunulacağı biliniyor olsa bile, 5 yeni modelin kısa süre içerisinde satışa çıkması beklenilmiyordu.

Xiaomi, 5 Yeni Akıllı Telefon Modelini Avrupa'ya Getiriyor

Xiaomi, 5 Yeni Akıllı Telefon Modelini Avrupa’ya Getiriyor

Avrupa’ya gelecek modellerden biri Mi A2 olduğunu biliyorduk. Xiaomi, Mi A2 Lite da 24 Temmuz’da İspanya’da resmi bir lansman ile tüketicilerin beğenine sunulacak. Xiaomi’nin yeni orta seviye fiyat/performans canavarı Mi Max 3 ise 19 Temmuz’da Çin’de tanıtılacak. Xiaomi ayrıca şirketin en güncel amiral gemisi Mi 8’i de resmi olarak Avrupa pazarına getirecek.
Xiaomi’nin yeni telefonu ile ilgili şu anda sahip olduğumuz tek bilgi belleği, 64 veya 128 GB dahili depolama ile eşleştirilmiş 6GB RAM bellek konfigürasyonu.

Kaynak: https://www.gsmarena.com/six_new_xiaomi_devices_coming_to_the_european_market_eec_confirms-news-32201.php

Share.

About Author

Leave A Reply