Snapchat'in Yeni Özelliği, Fotoğrafını Çek Amazon'da Bulsun - herevde.net

Snapchat’in Yeni Özelliği, Fotoğrafını Çek Amazon’da Bulsun

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Snapchat, Amazon’da fotoğrafını çektiğimiz ürünü bulabilecek.

Son zamanlarda Snapchat zor günler geçiriyor, ancak son yapmış olduğu ataklar ile zor geçen günleri atlatıp eski günlerine dönmek istiyor. Snapchat’in yeni özelliği Goolge Lens servisinde bulunan bir özellik, Snapchat ise özelliğe benzer özellikle Snapchat üzerinde çekilen  fotoğrafı Amazon servislerinde araması olacak.

Snapchat, uygulaması üzerinde yapılacak görsel arama motoru kullanıcıların Amazon üzerinde aradıkları ürünü çok rahat bulmasını sağlaması amaçlanıyor. Ancak daha yayınlanmamış özellik Snapchat’ın Android uygulamasının kodunda, TechCrunch’ı kullanan bir uygulama araştırmacısı tarafından tespit edildi . Bir nesnenin fotoğrafının çekilmesi ile beraber devreye giren bir arama motoru, otomatik olarak ürünün Amazon bağlantısını bizlere sunacak.

Snapchat, uygulama üzerinden kullanıcıları Amazon ürünlerine ulaştıracak görsel bir arama motoru için çalışıyor. Henüz daha yayınlanmamış olan özellik, bir uygulama araştırmacısı tarafından tespit edildi. Snapchat’ın Android uygulamasının kodu üzerinden fark eden araştırmacı, durumu teknoloji sitesi TechCrunch’a bildirdi. Bir nesnenin fotoğrafının çekilmesi ile beraber devreye giren bir arama motoru, otomatik olarak ürünün Amazon bağlantısını bizlere sunacak.

Kaynak:https://www.theverge.com/2018/7/9/17549372/snapchat-feature-find-amazon-products-google-lens

 

Share.

About Author

Leave A Reply