Samsung'un katlanabilir telefonu ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı

Samsung’un katlanabilir telefonu ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu artık bir efsane değil. Samsung’un katlanabilir telefonu Galaxy F, haberi tüketicileri heyecanlandırdı.

Samsung’un katlanabilir telefonu ile ilgili çıkan son haber ise ekran haberi oldu. Samsung’un katlanabilir telefonu ilgili bazı ekran detayları sızdırıldı. Samsung’un katlanabilir telefonu bir hayal veya efsane değil. Samsung Mobile CEO’su DJ Koh’un yapmış olduğu son açıklamada, yakın bir zaman içerisinde katlanabilir telefon ile ilgili lansman yapılacağını iletmişti.

Samsung, katlanabilir telefonunu Kasım ayında tanıtılması bekleniyor. Galaxy F ile ilgili kesin olarak tasarımsal sızıntı olmasa da bazı yeni çıkan raporlar teknik detaylar onusunda bilgi veriyor.

Samsung'un katlanabilir telefonu ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya başladı

Samsung’un akıllı katlanabilir telefonu ile ilgili bir çok haber ortaya çıktı. Samsung’un katlanabilir telefonunun bir kitap veya laptop tarzında katlanma mekanizması olacağı söyleniyordu. Şimdi ise son çıkan rapor da bu iddiayı doğrular gibi görünüyor. 7.3 inçlik 1.5R eğriliğe sahip OLED ekranla gelecek olan Galaxy F, aynı zamanda 4.6 inçlik harici bir esnek ekrana sahip olacak.

Raporda katlanabilir ekranların üretimi ayda 100.000 ila 120.000 adet arasında. Ancak Samsung Display, verim sorunları nedeniyle aylık siparişleri 150.000 ila 180.000 birim arasında yer alacak.

Kaynak: https://www.sammobile.com/2018/09/05/samsungs-foldable-smartphone-design/

Share.

About Author

Leave A Reply