Samsung Galaxy Note 9, Tasarımı Note 8'e Benzer Olacağı Söyleniyor!

Samsung Galaxy Note 9, Tasarımı Note 8’e Benzer Olacağı Söyleniyor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung’un merakla beklenen amiral gemisi modeli Note 9, gelen sızıntılara göre Note 8 modeli ile büyük benzerliklere sahip olmakla beraber, ekran kasa oranında da fazla farklar içermeyecek.

Samsung’un Galaxy Note 9’u, doğrudan öncülüğüne “çok benzer” olacak ve ekran-kasa oranı ve diğer cihaz yönleri açısından büyük gelişmeler gösteren, yakın zamanda ortaya çıkan, Çin merkezli bir endüstri içeriğine ilişkin olumlu bir geçmişe sahip olan şirket içeriğine sahip. Seul merkezli teknoloji devi ile ilgili bilgiler. Samsung, görünüşte öncelikle Galaxy Note 8’in tasarımını, önümüzdeki yıl içinde amiral gemisi sıralamasında daha önemli değişiklikler yapmayı düşünmeden önce incelemek istiyor. Ancak, 2017 phablet’inde bulunan arkaya monte edilen parmak izi okuyucusunun, ardılının kamera kurulumunun altında yeniden konumlandırılması muhtemel olsa da, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın Mart ayı ortasında piyasaya sürdüğü gibi.

samsung-galaxy-note-9-tasarimi-note-8e-benzer-olacagi-soyleniyor

Samsung’un mobil ürünleri tasarım açısından 2017’nin başından bu yana durgunlaşıyor, bununla birlikte şirket büyük ölçüde bir başarısızlık-olmayan-kırık stratejisini benimsedi, çünkü premium yakışıklı kadroları hala en iyilerinden biri olarak övgü aldı. Hem eleştirmenler hem de tüketiciler tarafından piyasaya akıllı telefonlar arıyor. Galaxy Note 9’un görsel değişimler yerine dahili iyileştirmelere odaklanması, daha iyi bir çip üzerinde sistem, gelişmiş görüntüleme donanımı ve öncekinden daha tutarlı bir yazılımla karşılaşması bekleniyor. Çift kameralı bir kurulumun önümüzdeki paketin bir parçası olması muhtemel olsa da, Samsung’un bir kez daha Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelinde bulunan gibi bir değişken diyaframlı mobil lensi sunmayı tercih edip etmediği görülüyor.

Galaxy Note 9 henüz 9 Ağustos’ta New York’ta gerçekleşen bir başka “Ambalajsız” olayı açıklanması bekleniyor. Telefonun kısa bir ön sipariş süresi sonrasında aynı ayın sonunda satışa çıkması olasıdır. Android destekli phablet’in ötesinde Samsung , önümüzdeki aylarda Gear S4 smartwatch serisini ve Galaxy Tab S4 tablet serisini tanıtmaya başladı, ardından son raporlara göre amiral gemisi odağını 2019’un başlarında piyasaya sürülecek olan Galaxy S10 ailesine kaydırdı.

 

Kaynak:androidheadlines.com/

Share.

About Author

1 Yorum

  1. Pingback: Samsung’un Merakla Beklenen Amiral Gemisi Galaxy Note 9 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Leave A Reply