Nokia Resmi Web Sitesinde Üzerinden Nokia X6 'yı Duyurdu! - herevde.net

Nokia Resmi Web Sitesinde Üzerinden Nokia X6 ‘yı Duyurdu!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bir zamanların tek telefon markası Nokia Resmi Web Sitesinde Üzerinden X6 ‘yı Duyurdu!

Bir zamanların tek telefon markası olan Nokia tekrar hayatımıza girmek için yeni telefonunu Nokia X6 duruyurdu! Geçtiğimiz hafta, X6 ‘nın global versiyonunun Tayvan’daki sertifikasını aldığını ortaya koydu , ancak bugün akıllı telefon resmi Nokia web sitesinde çok kısa bir görünüm yaptı ve bir anonsun hemen köşede olabileceğini öne sürdü.

Kullanılan görüntü, akıllı telefonun geçen ay Çin’de başlatılan varyantla aynı tasarımı taşıyacağını doğruladı. Ancak, spesifikasyon tablosuna gelince herhangi bir farklılık olup olmayacağı belirsizliğini koruyor. Sonuçta, görünümüne rağmen, görüntü gerçek bir  X6 listesiyle ilgili değildi . Bunun yerine, render, şimdiki “şimdi satın al” düğmesinin yanındaki mevcut Nokia akıllı telefon ürününün reklamını yapmak için kullanıldı.

Nokia Resmi Web Sitesinde Üzerinden X6 ‘yı Duyurdu!

Eğer HMD Küresel özdeş akıllı telefon sunmak için seçtiği, uluslararası tüketiciler geniş 5.8 inç ekran ve bir cihazı bekleyebilirsiniz Snapdragon 636 işlemcisi. Ayrıca, 4GB veya 6GB RAM seçeneği 32GB veya 64GB dahili depolama ile birlikte bir seçenek olmalıdır.

Ayrıca, kamera cephesinde, arka tarafta ikincil 5 megapiksellik bir mercekle birlikte 16 megapiksellik bir sensör bulunacak ve tek bir mercek kurulumu ön plana çıkacak. Son olarak, yazılım gelince, çeşitli uluslararası piyasalarda sunulacak, stok düşünüldüğünde Android P hızlı bir güncelleme yaz mevsiminde bir olasılık olmasına rağmen , stok Android 8.1 Oreo doğrudan kutunun dışında bekleniyor olacak .

Şimdilik, HMD Global,  X6 için uluslararası sürüm planlarını henüz doğrulamakla birlikte, cihazın Tayvan’daki son sertifikasyonunu da dikkate alarak önümüzdeki aylarda bir fırlatmanın gitgide artmaya başlaması bekleniyor.

 X6 Özellikler

  • İşlemci: Snapdragon 636
  • RAM: 4 GB / 6 GB
  • Depolama: 32GB/64GB
  • Ekran: 5.8 inç 19:9 FHD+
  • Arka Kamera: 16MP f/2.0 diyaframlı RGB, 5MP f/2.2 diyaframlı monokrom
  • Ön Kamera: 16 megapiksel f/2.0
  • Batarya: 3060mAh
  • İşletim Sistemi: Android 8.1 Oreo

Kaynak: https: //www.phonearena.com/news/Nokia-X6-website-leak_id105932

Share.

About Author

Leave A Reply