Huawei Mate 20'nin Fiyatı ve Teknik Özellikleri Sızdırıldı - herevde.net

Huawei Mate 20’nin Fiyatı ve Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Huawei Mate 20’nin tanıtımı olmadan sızıntılar ortaya çıktı. Giztop adlı bir alışveriş sitesi üzerinde cihazın birçok teknik özelliğini sızdırdı.

Huawei Mate 20 ile ilgili gelen sızıntılar tüketicileri biraz heyecanlandırdı. Ancak gelen bilgilerin doğruluğu kesin olmadığını ve sızıntı olduğunu iletebiliriz.   Huawei Mate 20'nin Fiyatı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı
Çinli dev şirketin yeni amiral gemisi Huawei Mate 20 ile ilgili bir alışveriş sitesinde ‘yanlışlıkla’ yayınlanması tüketicilerin gözünden kaçmamış görünüyor. Bu alışveriş sitesinde yayınlanan listenin doğru olma ihtimali düşük olsa da birçoğu eski sızıntılar ile benzer durumda.Huawei Mate 20'nin Fiyatı ve Teknik Özellikleri Ortaya ÇıktıGiztop adlı internet sitesinde yayınlanan içerikte Mate 20’nin olduğu söylense de paylaşılan telefon görseli P20 Pro görseli olarak görünmektedir. Ancak web sitesi Huawei tarafından resmi görseller yayınlanana kadar fikir vermesi bakımından bu görseli paylaşmış olabilir.Huawei Mate 20'nin Fiyatı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Giztop web sitesi tarafından paylaşılan bilgiler doğruysa Mate 20, 6.3 inçlik Quad-HD AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. İşlemci gücünü Kirin 980 yonga setinden alacak olan cihaz, 6/8 GB RAM ve 128/256 GB depolama seçenekleriyle gelecek. Android 9.0 Pie işletim sistemiyle piyasaya çıkacak olan Mate 20, EMUI 9 arayüzüne sahip olacaktır.

Huawei Mate 20'nin Fiyatı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Bataryaya olarak 4200 mAh’lik bir pil ile gelmesi bekleniyor. Kamera olarak P20 Pro’dakine benzer bir kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor. Ön tarafta bulunan kamera 20 MP’lik gelişmiş yüz tanıma özelliğine sahip bir kamera, arka tarafta bulunan kamera ise Leica imzalı 40 MP’lik üçlü kamera sistemine sahip olacak Mate 20, 999 dolarlık bir fiyatla piyasaya çıkacak olması bekleniyor.
Kaynak:https://www.slashgear.com/huawei-mate-20-listed-for-sale-with-android-pie-15541291/#jp-carousel-541295


Share.

About Author