Huawei cihazlarına da performans artırıcı GPU Turbo yazılımı geliyor!

Huawei cihazlarına da performans artırıcı GPU Turbo yazılımı geliyor!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Biri Huawei  durdursun!

Geçtiğimiz hafta, Huawei’nin alt markası Honor , performansı artırmak için bir dizi akıllı telefonuna ulaşacak olan GPU Turbo adlı yeni bir teknoloji duyurdu . Ve şimdi, oldukça şaşırtıcı bir hareketle Huawei , akıllı telefonlarının da yazılımı alacağını doğruladı.

Özelliğin gerçekte ne yaptığından habersiz olanlar için GPU Turbo, cihazın performansını% 60’a varan oranda artırarak, genel oyun deneyimini en üst düzeye çıkaracak şekilde GPU’yu temelde değiştirir. Cihazlar, yazılım sayesinde belirli amiral gemisi cihazlarını kıyaslama sitelerinde daha iyi performans gösterebilir.
 Şu anda, yazılımın yalnızca geleneksel Android oyunlarıyla çalıştığına işaret ediyor , ancak hem AR hem de VR oyununu destekleyecek bir güncellemenin işlerde olduğu doğrulandı.

Şimdi, hangi akıllı telefonların güncellemeyi alacağı söz konusu olduğunda, daha önce duyurulan, aygıtları listesinin dışında, Huawei geçtiğimiz yılki Mate 10 ve Mate 10 Pro’nun bu ayın sonuna kadar bu özelliği alacağını doğruladı .
Bu daha sonra gelecek ay P20 serisi, Mate RS Porsche Design , Nova 2S ve MediaPad M5 tabletleri tarafından takip edilecek . Ağustos ayında devam eden Nova 3e, 8 Plus’ın keyfini çıkarın, 7S’nin keyfini çıkarın ve Mate 10 Lite’ın hepsi de yazılımı alacak, Eylül 9’da ise Mate 9 serisi takip edecek. Programın tamamlanması Ekim ayında P10 dizisi ve bundan 8 gün sonra Mate 8 olacak.
Share.

About Author

Leave A Reply