Google Fotoğraflar Artık Web Üzerinde Kullanılabilecek - herevde.net

Google Fotoğraflar Artık Web Üzerinde Kullanılabilecek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Fotoğraflar Artık Web Üzerinde

Google fotoğraflar, artık yalnızca telefonunuz değil Chrome üzerinden de kullanılabilecek. Bu konu ile ilgili Chrome tarayıcılar üzerinden değilde tüm tarayıcılarda geçerli olması daha iyi olurdu, ancak uygulama Google ürünü olduğu için kendi servislerinde çalışmasını ön görmektedir.

Google Fotoğraflar Artık Web Üzerinde Kullanılabilecek

Artık Android ve masaüstü için Chrome’da Aşamalı Web Uygulamaları yüklenebileceğinden, muhtemelen daha fazla web uygulamasının geçişi gerçekleştirmeye başlayacağız.

Artık Fotoğraflar sitesi bir PWA olduğundan, Android’de ana ekranınıza ekleyebilir veya Chrome’u yüklediyseniz masaüstüne ekleyebilirsiniz. PWA’lar varsayılan olarak masaüstünde Chrome 67’den itibaren etkinleştirilmiştir , bu nedenle seçenek, desteklenen sitelerdeki Chrome’un menüsünde görünmelidir; ancak bazı okuyucularımız hala PWA’lar için bayrağı etkinleştirmek zorunda kalmıştır 

Google Maps Go, şirketin ilk yüksek profilli PWA’sıydı ve şimdi Google, Progressive Web App olarak işlev görmek için Google Fotoğraflar sitesini (photos.google.com) güncelledi.

Kaynak: https://www.androidpolice.com/2018/06/02/google-photos-now-available-progressive-web-app/

Share.

About Author

Leave A Reply