İçerik sağlayıcısı kullanım şartları

Corona virüsü nedeni ile bir çok kişi evinden dışarı çıkamamaktadır. Bazı yaş grupları devlet tarafından koyulan kurallar nedeni ile dışarı çıkamamaktadır. Evden dışarı çıkamayan kişiler internet üzerinde zaman geçirmektedir.

İşte bu kötü zamanda siz değerli Youtube ve Twitch içerik üreticilerine büyük bir yük düşmektedir.

Kaliteli içerik üretiyorsunuz ancak beklendiğiniz izlenmeyi alamıyorsunuz. İşte bu durumda Her Evde Net olarak devreye giriyoruz.

Her evde net sizin üretmiş olduğunuz kaliteli içeriklerin daha fazla kişiye ulaşması için elimizden geleni yapacağız. Ancak bazı kurallarımız bulunmaktadır. Bu kurallar aşağıdaki gibidir.

Bir içerik sağlayıcısından istediklerimiz..

Yapmış olduğunuz içeriklerin eğitici, öğretici ve eğlenceli olması en önemli kuralımızdır.

İçerik üreticileri, üretmiş olduğu içeriklerde izleyicileri; şiddet, argo sözler ve kötü alışkanlıklara yönlendirmesi durumunda içerikler silinecek ve hatta gerekli mecralara bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Makale içeriklerinde neler olacak

Yapmış olduğunuz video içerikleri hakkında bize açıklama bölümü üzerinden bilgi vermeniz durumunda videolarınız hakkında güzel makale çıkmasına neden olacaktır.

  • Sizi tanıtan videonuz var ise video URL adresini paylaşmanız yeterli olacaktır.
  • En çok izlenen videonuz nedir?
  • En çok beğeni alan videonuz hangisidir?
  • En çok izlenmesini istediğiniz videonuz?
  • Hangi zaman aralıklarında video paylaşıyorsunuz?
  • Hangi yaş grubu için içerik üretiyorsunuz?

 

Her Evde Net bizim içeriklerimizi ne yapacak?

 

Her Evde Net üzerinde paylaşılan her makale bir çok sosyal medya veya arama motorlarında paylaşılacaktır. Bu paylaşımlar görsel, makale ve video olarak sağlanacaktır. Makale içerisinde içerik üreticilerin bize vermiş olduğu bilgiler paylaşılacaktır.

Paylaşılan makale üzerinde içerik üreticisine ait özel bilgiler kesinlikle paylaşılmayacaktır. Ancak içerik üreticisi özel bir talep ile kendisine ait e-posta bilgisinin paylaşmasını talep ederse  makale üzerinde e-posta bilgisi paylaşılacaktır.

Her Evde Net üzerinde yazılan her makale kendi kategorisi altında paylaşılacaktır. Her kategoride altında en çok ziyaret edilen makaleler ile ilgili bir çok platform üzerinde paylaşım yapılacaktır.

Başlangıç tarihi: 06.04.2020

Bitiş tarihi: 19.05.2020

Her Evde Net Youtube veya Twitch Yayıncısıyım kampanyayı sonlanma tarihinden önce durdurma ya da şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İçerik sağlayıcısı kullanım şartlarını kabul eden kullanıcılar, yukarıdaki şartları kabul etmiş bulunmaktadır.